•  
      Fot. OSP Świerklaniec
13.05.2019

Między Żyglinem a Świerklańcem zderzyły się dwa samochody

Dzisiaj po południu na drodze wojewódzkiej nr 912, między Żyglinem a Świerklańcem, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ranne zostały trzy osoby, jedna została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pasu ruchu, doszło do czołowego zderzenia z toyotą. Droga przez pewien czas była zablokowana. (e)

Lądowanie śmigłowca można zobaczyć na profilu Tarnogórskie 998 - 112

Fot.  OSP Świerklaniec i OSP Żyglinek 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.