•  Klient barbershopu na fotelu spędza nawet do 2 godzin. Tyle czasu może trwać wykonanie usługi strzyżenia i pielęgnacji włosów oraz brody.
     Klient barbershopu na fotelu spędza nawet do 2 godzin. Tyle czasu może trwać wykonanie usługi strzyżenia i pielęgnacji włosów oraz brody. Fot. Agnieszka Gabała
26.05.2018

Miejsce wyłącznie dla panów

Mówią o sobie, że nie są fryzjerami. Chcą, by wizyta w barbershopie była spotkaniem w typowo męskiej przestrzeni, a pielęgnację zarostu niejednokrotnie podnoszą do rangi prawdziwej sztuki. Barberzy nie boją się konkurencji – bo nie muszą.

Już po pierwszym rzucie oka na wnętrze klient dostrzega, że nie trafił do tradycyjnego salonu fryzjerskiego. Na miejscu standardowych foteli stoją inne, wyposażone w zagłówki, bardziej masywne, które można ustawić w pozycji leżącej. Na półkach, zamiast lokówek,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 21/2018 z 29.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.