• Niektórzy radni obawiają się, że choć ruch na ul. Sobieskiego zostanie uspokojony, samochody pojadą innymi ulicami i uczynią je jeszcze bardziej nieprzejezdnymi.
    Niektórzy radni obawiają się, że choć ruch na ul. Sobieskiego zostanie uspokojony, samochody pojadą innymi ulicami i uczynią je jeszcze bardziej nieprzejezdnymi. Fot. Archiwum
10.09.2017

Miejska ulica Sobieskiego, uspokoi ruch?

Nie wszyscy są przekonani, że przejęcie przez miasto ul. Sobieskiego w Tarnowskich Górach i reorganizacja ruchu, polegająca m.in. na jego ograniczeniu, będzie korzystne dla kierowców. Może się okazać, że auta, które “wyprowadzono” z ul. Sobieskiego, zatkają inne ulice.

Decyzję podjęła Rada Powiatu w Tarnowskich Górach. Na sesji we wtorek, 29 sierpnia, radni zdecydowali, że przekażą ulicę miastu. Nie obyło się przy tym bez dyskusji, podczas której padały różne argumenty. Główne były takie, że jest to…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2017 z 12.09.2017

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.