24.02.2020

Śmierć 28-latka

W parku wodnym w Tarnowskich Górach doszło do tragedii. 23 lutego jeden z przebywających tam klientów, 28-letni mężczyzna, z nieznanych dotąd powodów zasłabł i przewracając się, wpadł do wody. Ofiarę natychmiast wyciągnięto na brzeg basenu, zawiadomiono pogotowie ratunkowe, a ratownicy podjęli reanimację.

Po przyjeździe karetki reanimację kontynuowała załoga karetki. Niestety, bezskutecznie, mężczyzna zmarł. Jak mówi prokurator Beata Huras zastępca prokuratora rejonowego w Tarnowskich Górach, przyczyny śmierci mężczyzny są nieznane. Ma je wyjaśnić zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok.  (JT)


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2020 z 25.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.