12.10.2019

Śmiertelne pobicie w Tarnowskich Górach. Głos mają świadkowie

W Sądzie Okręgowym w Gliwicach trwa proces trojga oskarżonych o śmiertelne pobicie mężczyzny w Tarnowskich Górach. Tragiczne w skutkach zajście miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Pobity, 58-letni mężczyzna, jak twierdzi prokurator, odmówił sprawcom papierosa. To spowodować miało wybuch agresji, skutkiem której było pobicie. Mężczyzna zmarł po kilku dniach w szpitalu wskutek obrażeń. Na ławie oskarżonych zasiada 3 z 4 podejrzanych: 31-letnia Małgorzata S., jej konkubent 28-letni Sebastian G. i 40-letni Damian K. Czwarty podejrzany, Mariusz G., już wcześniej dobrowolnie poddał się karze 6 lat pozbawienia wolności.

Pierwszym świadkiem na kolejnej rozprawie, która odbyła się w czwartek, 10 października, była matka ofiary. Kobieta opisała, w jakim stanie był poszkodowany. Mówiła, że lekarze nie ukrywali przed nią powagi sytuacji. Mężczyzna, zdaniem medyków, miał małe szanse na przeżycie. Nie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 41/2019 z 15.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.