14.03.2019

Śmiertelnie pobił kompana od kieliszka?

W areszcie jest 53-letni piekarzanin podejrzany o zabójstwo 59-latka. Grozi mu dożywocie.

W niedzielę, 10 marca była impreza w jednym z mieszkań na starym os. Wieczorka w Piekarach Śląskich. - Jak wynika z ustaleń śledczych, doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyznami spożywającymi wspólnie alkohol. Podejrzany miał dotkliwie pobić 59-latka, który zmarł w wyniku doznanych obrażeń – informuje sierż. szt. Dariusz Dobrzański, rzecznik piekarskiej policji.

W mieszkaniu prawdopodobnie były jeszcze dwie kobiety, które chwilę później wraz ze sprawcą brutalnego pobicia wyszły, nie udzielając pomocy leżącemu 59-latkowi. Szybko ustalono miejsce zamieszkania 53-latka. Nietrzeźwego mężczyznę zatrzymano. Miał jeszcze ślady krwi na ubraniu. W tym tygodniu usłyszał zarzut zabójstwa.

Odpowiedzialności nie unikną także kobiety, które nie udzieliły pomocy mężczyźnie. Grozi im do 3 lata więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.