06.09.2019

Śmiertelny wypadek między Tworogiem a Bruśkiem. DW 907 zablokowana

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano na DW 907 między Tworogiem a Bruśkiem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca fiatem punto jechała od strony Tworoga i chciała skręcić w lewo na leśny parking. Zderzyła się z jadąca z naprzeciwka alfą romeo. Siła zderzenia była tak duża, że jedno z aut uderzyło jeszcze w forda focusa, który jechał za fiatem.

Reanimowano pasażerkę fiata, jednak nie udało się jej uratować. Poważnie ranny został kierowca alfy romeo – do szpitala zabrało go Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jeden z uczestników wypadku był zakleszczony w samochodzie, uwalniali go strażacy.

Do sprawy wrócimy. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.