•  Skarbnik Ewelina Skrabania-Różycka zapewniła, że jeżeli będą znane szczegóły umowy związanej z rozbudową sieci cieplnej, temat pojawi się na sesji.
     Skarbnik Ewelina Skrabania-Różycka zapewniła, że jeżeli będą znane szczegóły umowy związanej z rozbudową sieci cieplnej, temat pojawi się na sesji. Fot. Agnieszka Reczkin
06.04.2018

Mieszkańcy boją się zbyt wysokich kosztów ciepła z sieci

- Nie dostaję żadnej doli od Veolii – mówił na ostatniej sesji rady miejskiej w Miasteczku Śląskim jej przewodniczący Józef Jendruś. Jeżeli pomówienia się nie skończą, sprawa trafi do prokuratury - zapowiada przewodniczący.

Temat inwestowania w ciepło z sieci pojawiał się na sesji rady miejskiej kilkukrotnie. Zaczął właśnie przewodniczący. Wspominał o dwóch spotkaniach z samorządowcami z innych gmin, którzy uważają, że rozbudowa sieci cieplnej to ruch w dobrym kierunku. Dodał, że podobnego zdania byli…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.