•  
      Fot. Agnieszka Reczkin
02.11.2019

Mieszkańcy nie chcą brzydkich słupów

Najpierw postawiono je przy ul. Zielonej i Bystrama w Tarnowskich Górach. Teraz stanęły przy ul. Łowieckiej. Brzydkie, drewniane słupy telekomunikacyjne nie podobają się mieszkańcom.

Przy ulicy stoją już słupy energetyczne, teraz stawiane są telekomunikacyjne. Wielu mieszkańcom się to nie podoba ze względów estetycznych. Mówią, że warto było pomyśleć o pociągnięciu kabli pod ziemią, zamontowaniu ich na istniejących słupach albo przynajmniej o postawieniu mniej topornych.

Ul. Bystrama,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2019 z 05.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.