•  Mieszkańcy mówią, że smierdzi ze składowiska. Przedstawiciele Remondisa, że przyczyną problemu jest obornik na okolicznych polach.
     Mieszkańcy mówią, że smierdzi ze składowiska. Przedstawiciele Remondisa, że przyczyną problemu jest obornik na okolicznych polach. Zdjęcia: Archiwum Remondisa
20.02.2019

Mieszkańcy skarżą się na smród

Sąsiedzi składowiska odpadów w Rybnej skarżą się na dochodzący z niego potworny smród. Przedstawiciele spółki Remondis twierdzą, że to nie składowisko jest przyczyną problemów, tylko nawóz z okolicznych pól.

– Od trzech tygodni ze składowiska śmieci wydobywa się potworny fetor. Przypomina coś pomiędzy padliną a chemikaliami, to duszący i nieprzyjemny "zapach". Nie możemy wietrzyć mieszkań, a spacer po okolicy kończy się złym samopoczuciem – od smrodu mamy zawroty głowy i…


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2019 z 19.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.