•  
      Fot. Archiwum policji
15.04.2019

Mieszkaniec Radzionkowa z 2,2 promila

W weekend bytomscy policjanci zatrzymali mieszkańca Radzionkowa, który pijany i bez uprawnień jechał volkswagenem. W czwartek w Koszęcinie wpadł nietrzeźwy kierowca audi.

Mieszkańca Radzionkowa zatrzymano po północy na ul. Strzelców Bytomskich. 41-latek jechał vw mając ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie i do tego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Lublinieccy policjanci na ul. Sobieskiego w Koszęcinie zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu lublinieckiego. Jechał audi i wydmuchał ponad 1,5 promila. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.