•  
      Fot. Archiwum policji
12.04.2018

Mieszkaniec Radzionkowa z zarzutem handlu narkotykami

30-letni mieszkaniec Radzionkowa wynajmował garaż na Stroszku. Policjanci znaleźli tam amfetaminę.

Kryminalni z bytomskiej komendy policji uzyskali informację o osobie, która może handlować narkotykami. W ich ręce najpierw wpadł 24-latek ze Świętochłowic. Miał przy sobie kilkadziesiąt gramów amfetaminy, marihuany i tabletki extasy. Kolejny zatrzymany to 30-latek z Radzionkowa. Wynajmował garaż na Stroszku. Tam policjanci znaleźli kilka tysięcy porcji amfetaminy. W sumie mundurowi zabezpieczyli narkotyki, z których można przygotować ponad 6 tysięcy działek dilerskich. Na czarnym rynku byłyby warte ok. 20 tys. zł.

Dwóch mężczyzn zatrzymano na początku tygodnia. Usłyszeli zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozi im do 10 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.