•  
      Fot. Pixabay
12.11.2019

Mieszkanka Strzybnicy zapomniała zakręcić kran. Interweniowali strażacy

W miniony piątek lokatorzy bloku przy ul. Armii Krajowej w Strzybnicy zauważyli, że sąsiadka z góry zalewa ich mieszkanie. Pobiegli do niej, ale mimo dzwonienia i pukania nie otworzyła drzwi.

Wezwano strażaków. Także na ich dobijanie się do mieszkania nikt nie zareagował. Wykorzystali więc drabinę i dostali się do lokalu przez balkon. Okazało się, że w łazience jest odkręcony kurek, a mieszkanka spała tak mocno, że nie słyszała dzwonienia i pukania do drzwi. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.