•  Małgorzata Włodarczyk w akcji.
     Małgorzata Włodarczyk w akcji. Fot. Jarosław Myśliwski
11.03.2019

Mieszkanka Tworoga wygrywa puchar Polski

Małgorzata Włodarczyk, zawodniczka Centrum Wspinaczkowego Klif wygrała Puchar Polski w prowadzeniu, który odbył się w weekend w tarnogórskiej hali sportowej. Przyjechali do nas najlepsi polscy wspinacze, by rywalizować o zakwalifikowanie się do pucharu Europy, a w przypadku seniorzy Pucharu Świata, który w kwietniu będzie się odbywał w Rosji i Chinach.

– Było o co walczyć, dlatego przyjechało aż tak wielu najlepszych zawodników, łącznie z kadrą olimpijską, która przygotowuje się do igrzysk w Tokio. Startowali medaliści mistrzostw świata, Europy, zwyciężczyni pucharu świata, aktualna mistrzyni świata. Można powiedzieć, że …


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.