• Tylko w tym roku w Tarnowskich Górach było 101 interwencji dotyczących bezpańskich psów. W sprawie kota "bez dachu nad głową" interweniowano tylko jeden raz.
    Tylko w tym roku w Tarnowskich Górach było 101 interwencji dotyczących bezpańskich psów. W sprawie kota "bez dachu nad głową" interweniowano tylko jeden raz. Fot. Alicja Jurasz
10.11.2017

“Miśki” się nie wałęsają

Wałęsające się, bezpańskie psy i koty odwożone są z Tarnowskich Gór do schroniska w Miedarach. “Cichy Kąt” nie mógł się o to ubiegać, bo nie dysponuje dostateczną liczbą miejsc dla zwierząt.

Bezpańskie psy i koty, odłowione na terenie Tarnowskich Gór, trafiają teraz do schroniska w Miedarach. – Gdyby komuś zginął czworonóg, proponuję zacząć poszukiwania w tym właśnie miejscu – mówi Adam Mrugacz, naczelnik wydziału środowiska w tarnogórskim urzędzie…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2017 z 14.11.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.