•  Miłosz był gościem tarnogórskich policjantów, Jaś został strażakiem.
     Miłosz był gościem tarnogórskich policjantów, Jaś został strażakiem. Fot. Archiwum fundacji, LUPO Photography
19.10.2019

Miłosz był policjantem, a Jaś strażakiem

Tarnogórscy policjanci i strażacy zaangażowali się w niecodzienny projekt fundacji SPINA. Spełnili marzenia dwóch chłopców – Miłosza i Jasia, którzy na co dzień zmagają się z ciężką chorobą.

Miłosz myśli o tym, żeby zostać policjantem. Przedstawiciele fundacji poprosili o przysługę tarnogórskich mundurowych. Ci bez wahania zgodzili się zaprosić do komendy chorego chłopca. – Zwiedził ją, bacznie przyglądając się pracy funkcjonariuszy. Chłopiec miał okazję porozmawiać między innymi z policjantami wydziału…


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2019 z 22.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.