•  Wiktor Leszczyński na podium.
     Wiktor Leszczyński na podium. Fot. Archiwum klubu
13.03.2018

Wiktor Leszczyński. Mistrz wiosłowania na sucho

4 marca w Poznaniu odbyły się I Mistrzostwa Polski w ergometrach kajakowych, maszynach, które umożliwiają zawodnikom treningi. W rywalizacji świetnie wypadł Wiktor Leszczyński z UKS Świerklaniec, który wywalczył mistrzowski tytuł w kategorii juniorów młodszych.

– W rywalizacji uczestniczyło ok. 300 zawodników z całej Polski. Wiktor trenuje u nas od czterech lat i potwierdza swój wielki talent. Jest bardzo pracowity i odnosił sukcesy w kategorii młodzików, a teraz juniorów młodszych. Sukces w Poznaniu to świetny start, zobaczymy, jak poradzi sobie w dalszej części sezonu, już w wodzie. W mistrzostwach uczestniczyli również nasi inni zawodnicy: Weronika Witek i Jakub Nowak, zajmując miejsca blisko czołówki – mówi trener UKS Świerklaniec Alojzy Gacki. (aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.