31.10.2019

Mistrzowie parkowania

Czytelnik przesłał nam zdjęcie samochodu zaparkowanego na ul. Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach, w taki sposób, że był utrudnieniem i dla pieszych, i dla kierowców. Wpisujcie w komentarzach, gdzie jeszcze są miejsca, gdzie kierowcy źle parkują?

29 października byłem na ul. Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach. Kierowcy od dawna parkują tam na chodniku tak, że pieszy ma kłopot, żeby przejść. Trzeba by chyba skakać po autach. Tak jakby to nie był chodnik, tylko parking. Teraz zobaczyłem, że nie wystarczy, że chodnik jest zajęty, auto już nawet na drodze stoi.

Czytelnik (dane do wiad. red.)


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2019 z 05.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.