• Tarnogórskie pingpongistki z opiekunką drużyną Małgorzatą Ziają mają powody do radości. 
    Tarnogórskie pingpongistki z opiekunką drużyną Małgorzatą Ziają mają powody do radości.  Fot. archiwum I LO
21.11.2019

Mistrzynie z Sempołowskiej

Nikt nie był w stanie ich pokonać. Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk, Estera Razakowska, Milena Kluszewska, Natalia Szymczyk, uczennice I LO im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach, najlepsze w województwie śląskim w tenisie stołowym.

– Zawody powiatowe, rejonowe oraz półfinały wojewódzkie, to kolejne szczeble Licealiady w tenisie stołowym, przez które nasze uczennice przeszły niepokonane i wywalczyły awans do finałów wojewódzkich – cieszy się nauczycielka Małgorzata Ziaja, opiekunka zwycięskiej drużyny.

Finały Mistrzostw Śląska w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rozegrano 14 listopada w Łaziskach Górnych. W fazie grupowej dziewczyny z "Sempołowskiej", na co dzień uprawiające tenis stołowy w MKS Lucrum  Skarbek Tarnowskie Góry, bez trudu pokonały rywalki z Zawiercia, Częstochowy i Gliwic. Kolejne mecze, półfinałowy i finałowy, również nie pozostawiły złudzeń rywalkom. Wygrywając z zawodniczkami z Żor i Jastrzębia tarnogórskie tenisistki stołowe pewnie dotarły na podium, zajmując pierwsze miejsce. Teraz przed nimi zawody ogólnopolskie.(K)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.