•  Młodzicy młodsi UKS Ruch Radzionków wznawiają rozgrywki ligowe.
     Młodzicy młodsi UKS Ruch Radzionków wznawiają rozgrywki ligowe. Fot. Archiwum klubu
08.04.2018

Młode Cidry gotowe do walki

Po długiej zimie młodzicy młodsi UKS Ruch Radzionków wznawiają rozgrywki ligowe. Podopieczni trenera Adama Dyrdy jesienią wywalczyli tytuł mistrzów Podokręgu Bytom i awansowali do III ligi wojewódzkiej.

– Zespół jest dobrze przygotowany do rywalizacji na wyższym szczeblu. Na co dzień chłopcy sumiennie uczą się i trenują w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Radzionkowie, w lutym przez tydzień przebywali na obozie w Pokrzywnej. Rozegrali też 9 ciekawych sparingów, zmierzyli się m.in. z rywalami z Widzewa Łódź, ROW Rybnik czy Cracovii Kraków. Postępy naszych piłkarzy dostrzegli trenerzy kadry Śląska powołując czterech z nich na konsultacje w Częstochowie i Dąbrowie Górniczej. Skład "Ruchu" wzmocnił powracający z wypożyczenia Maksymilian Cieniawski – mówi Adam Dyrda. Pierwszym przeciwnikiem Cidrów będzie APN Knurów.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.