08.03.2019

Młode kobiety wpadły z narkotykami

6 marca wieczorem na ulicy Piłsudskiego w Tarnowskich Górach policjanci zatrzymali do kontroli audi.

W środku były trzy osoby. Za kierownicą siedział 29-latek z powiatu myszkowskiego. Nie miał uprawnień do kierowania samochodem. Dostał mandat, a audi odholowano na parking.

U 19-letniej pasażerki, mieszkanki Woźnik, policjanci znaleźli torebkę z suszem roślinnym. Kobietę zatrzymano i razem z drugą pasażerką, 29-latką, przewieziono do komendy. Właśnie u 29-latki policjanci znaleźli kolejne narkotyki – zawiniątko z suszem schowała w bucie. Okazało się, że to 5 g marihuany.

Kobiety zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.