•  W tym sezonie modnym elementem wystroju są ciemnoszare kanapy, które dobrze prezentują się w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu.
    W tym sezonie modnym elementem wystroju są ciemnoszare kanapy, które dobrze prezentują się w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu. Fot. Archiwum
23.04.2017

Modne wnętrze po polsku

Kolorem roku została okrzyknięta ciemna zieleń. Pracownicy korporacji coraz częściej zamykają się w boksach, a miłośnicy wnętrzarskich trendów tego lata na swoim tarasie powinni postawić... flaminga.

Artykuł pochodzi ze specjalnego dodatku Gwarka "Wygodny dom".

Według przeprowadzonych niedawno badań przeciętny Europejczyk na generalne przearanżowanie domu czy mieszkania decyduje się co 4 lata – Polak dwa razy rzadziej. Niechętnie pozbywamy się tego, co "jeszcze jest dobre". Przywiązujemy się emocjonalnie do…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2017 z 18.04.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.