•  Laureatki konkursu.
     Laureatki konkursu.
02.12.2019

Młodzi fotoreporterzy

Rozstrzygnięto Tarnogórski Konkurs Dziennikarski Srebrna Czcionka 2019, który organizowany jest z myślą o uczniach. W środę rozdano nagrody.

W tym roku uczestnicy mieli stworzyć fotoreportaż opowiadający o tym, że Śląsk jest rozmaity. I miejsce zajęła Kinga Ordon, ze Szkoły Podstawowej nr 9, II Roksana Plaminiak z SP nr 5 w Tarnowskich Górach, III Hanna Grzyb z SP nr 3 w Tarnowskich Górach, a wyróżniono Joannę Malcharczyk również z tarnogórskiej Trójki i Olafa Wojnowskiego z SP nr 45 w Bytomiu.

Konkurs zorganizowała tarnogórska filia Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Katowicach oraz Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowskich Górach.
Prace nagrodzonych można obejrzeć tutaj.(mir)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.