05.11.2019

Można wygrać zaproszenia na koncert w Pałacu w Rybnej

W piątek, 8 listopada w Pałacu w Rybnej nastąpi kolejna odsłona Tarnogórskich Spotkań Jazzowych. Wystąpią Davy Sur, David Amar & Maciek Pysz. Początek koncertu o godz. 19.

Pierwszy muzyczny kontakt artyści nawiązali na koncercie w Maroku w 2014 r. Rok później spotykali się ponownie, tym razem na południu Francji. Spędzili kilka miesięcy w izolacji, w poszukiwaniu nowych form interakcji. Rezultatem jest swobodny, płynny dźwięk, cisza przeszywana subtelnymi szumami i szeptem. Trójka artystów tworzy ekspansywną, otwartą i poetycką muzykę rozwiniętą w południowej Francji i przywołującą otwarte przestrzenie Maroka.

Bilety kosztują 25 i 15 zł. Pałac w Rybnej ma dla naszych czytelników 5 podwójnych bezpłatnych zaproszeń na piątkowy koncert. Otrzymają je osoby, które w środę, 6 listopada, o godz. 12.30 wyślą SMS o treści JAZZ na numer telefonu 666-388-953 (opłata zgodnie z taryfą operatora). Zaproszenia będą do odbioru w Pałacu w Rybnej, przed koncertem. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.