•  W Mielnie nie mogło zabraknąć morsów z Chechła.
     W Mielnie nie mogło zabraknąć morsów z Chechła.
11.02.2020

Morsy z Chechła na morsowym zlocie

Między 6 a 8 lutego w Mielnie odbył się Międzynarodowy Zlot Morsów. Na imprezie nie zabrakło silnej reprezentacji Morsów z Chechła Rodem.

Jak oceniają organizatorzy w tym roku w zlocie wzięło udział 6 tysięcy miłośników mroźnych kąpieli. Trzydniowa imprezy obfitowała w atrakcje: wspólna kąpiel w Bałtyku, parada, zabawa. 

W sobotę na plaży odbył się ślub pary morsów – Izy i Artura ze Śląska. Ceremonię poprowadziła burmistrz Mielna, a po przysiędze jak na morsy przystało, małżonkowie wykapali się w zimnym Bałtyku. 

(aj)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.