•  Czy most doczeka się remontu?
     Czy most doczeka się remontu? Fot. Elżbieta Kulińska
09.08.2018

Most w Kaletach się sypie, a pieniędzy nie ma

Powiat próbuje się wycofać z remontu mostu w Kaletach. Co prawda samorząd otrzymał milion zł dofinansowania z budżetu państwa, ale to zbyt mało. Starosta tarnogórski liczy na to, że Kalety się dorzucą do robót.

Chodzi o most nad Małą Panwią przy ul. Drozdka, łączący centrum Kalet z Jędryskiem. Jednak kwota jest wysoka - chodzi o połowę kosztów inwestycji minus dotacja - czyli o dwa miliony złotych. Aż tyle, bo tyle wyszło w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2018 z 07.08.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.