• Anna Osadnik.
    Anna Osadnik. Fot. Archiwum
05.08.2017

Na peronie pięć godzin przed odjazdem

Bombardowanie nad przystanią, grzybobranie w leju po bombie, kilkugodzinne oczekiwanie na pociąg, który i tak uciekł. Tarnogórska artystka i pedagog Anna Osadnik swoimi wakacyjnymi perypetiami może obdzielić kilka osób.

– W czasach licealnych prawie wszystkie weekendy oraz większą część wakacji spędzaliśmy w górach, snując się z plecakiem i gitarą po Beskidach – wspomina Anna Osadnik. Podróżowali pociągami. W górskich miejscowościach nie było zbyt wiele połączeń do…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 31 z 08.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.