•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe. Fot. Pixabay
05.09.2019

Na ratunek 86-latce

Dziś w nocy, ok. godz. 2, strażacy odebrali zgłoszenie od córki starszej tarnogórzanki. Kobieta martwiła się o mamę, która chorowała i nie było z nią kontaktu.

86-latka mieszka przy ul. Mickiewicza w Tarnowskich Górach, na trzecim piętrze. Jak powiedziała córka, mama jest poważnie chora, a nie potrafiła nawiązać z nią kontaktu. Mieszkanie było zamknięte. Na szczęście seniorka zostawiła uchylone okno i strażacy dostali się przez nie do środka.

86-latka leżała w łóżku, była przytomna, ale w kiepskim stanie. Zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu jej do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.