• Sezon wędkarski można uznać za rozpoczęty.
    Sezon wędkarski można uznać za rozpoczęty. Fot. Jarosław Myśliwski
03.04.2016

Na rybkę do Ichtioparku

Na brzeg wyciągnięto dwa karpie i kilka leszczy. Może niedużo, ale przecież chodziło o przyjemność wędkowania, a nie o złowienie kolacji. W niedzielę w kaletańskim Ichtioparku można było za darmo wypożyczyć wędkę, dostać przynętę i łowić ryby.

– Skorzystało 17 osób. Jestem mile zaskoczony – mówi Robert Kuder, prezes Koła PZW Kalety. Ichtiopark, czyli rybie atrakcje w Leśnym Zakątku Śląska, oficjalnie otwarto we wrześniu ubiegłego roku. - Zimą z wiat nad wodą często korzystała młodzież, ale trzeba podkreślić, że niczego nie zdewastowano. 

Kilka dni temu zbiornik przy ul. Fabrycznej został zarybiony na koszt miasta. Do stawu wpuszczono karpie i liny – prawie 400 kg. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.