• Radni mieli do przedstawicieli firmy Remondis wiele pytań.
    Radni mieli do przedstawicieli firmy Remondis wiele pytań. Fot. Krzysztof Garczarczyk
11.11.2017

Na składowisku śmieci wyrosną bzy?

Przyjmowanie odpadów na składowisku w Rybnej zakończono 30 czerwca zeszłego roku. Obecnie trwa jego rekultywacja, która ma potrwać do 31 marca 2020 r. Wraz z wygaszeniem składowiska nie skończyły się jednak problemy mieszkańców Laryszowa.

Gdyby spytać laryszowian z czym kojarzy im się to miejsce, pewnie wielu wskazałoby na uciążliwy ruch śmieciarek, hałas, nieprzyjemny zapach, fruwające po polach i podwórkach śmieci, nadmierną obecność gryzoni lub na roje much w cieplejsze dni. Mówiono o…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2017 z 14.11.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.