•  Ogród Danuty Jonecko.
     Ogród Danuty Jonecko. Fot. Archiwum D. Jonecko
18.08.2018

Najładniejsze ogrody wybrane

Czytelnicy i internauci rozstrzygnęli plebiscyt Gwarka na najładniej urządzony przydomowy ogród i ogródek działkowy. Swoich faworytów wybrali również dziennikarze Gwarka.

Głosowanie trwało przez dwa tygodnie i zakończyło się o północy 15 sierpnia. Rywalizacja była zacięta i trwała do ostatniej chwili.

Najwięcej głosów – 303 – oddano na ogród należący do pani Danuty Jonecko i to jej przypadła nagroda główna – bon na zakupy o wartości 500 zł.

Miejsce drugie zajęła pani Irena Bernacka – 229 głosów. Nagrodą jest bon na zakupy o wartości 300 zł.

Tylko jeden głos mniej oddano na ogród pana Bernarda Liska – 228. W nagrodę otrzyma bon o wartości 200 zł.

Bony będzie można zrealizować w sklepie STIHL przy ul. Nakielskiej 12 w Tarnowskich Górach, który jest sponsorem plebiscytu.

Dodatkowo trzy równorzędne nagrody przyznali również dziennikarze Gwarka. Zdecydowaliśmy wyróżnić:

– pana Mariusza Grzebelusa – za pomysł zagospodarowania terenu wokół domu, klimat, jaki udało się uzyskać dzięki oświetleniu oraz za konsekwencje, z jaką aranżuje przestrzeń,

– państwa Patrycję i Remigiusza Wostalów – za stworzenie ogrodu, w którym jest wszystko, by odpocząć i dosyć miejsca, by się zgubić i odciąć od świata,

– pana Krzysztofa Występa – za stworzenie bezpretensjonalnego miejsca, w którym widać pasję właściciela i gdzie główną rolę grają rośliny.

Wyróżnione przez nas osoby otrzymają bony o wartości 100 zł na zakupy w sklepie STIHL przy ul. Nakielskiej 12 w Tarnowskich Górach.

O terminie i miejscu wręczenia nagród wszystkich laureatów poinformujemy telefonicznie.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie.

Jak wyglądają zwycięskie ogrody? Zobacz galerię zdjęć

(red.)


Artykuł ukazał się w GWARKU 33/2018 z 21.08.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.