• Do mapy zagrożeń można zgłaszać m.in. akty wandalizmu
    Do mapy zagrożeń można zgłaszać m.in. akty wandalizmu Fot. Alicja Jurasz
04.11.2016

Najbezpieczniej czują się mieszkańcy Kalet

240 od momentu uruchomienia we wrześniu – tyle zgłoszeń wpłynęło do krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa dla powiatu tarnogórskiego. Mieszkańcy najczęściej informują o wykroczeniach związanych z ruchem drogowym.

Mapy można znaleźć na stronie każdej komendy powiatowej policji. Są interaktywne, a mieszkańcy sami mogą za jej pośrednictwem zgłaszać zagrożenia: od aktów wandalizmu, przez znęcanie się nad zwierzętami, czy nielegalne rajdy samochodowe. Policja informacje będzie weryfikować, …


Artykuł ukazał się w GWARKU 45 z 08.11.2016

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.