•  Rodzice chcą podjechać jak najbliżej szkoły językowej, utrudniając przy tym życie mieszkańcom.
     Rodzice chcą podjechać jak najbliżej szkoły językowej, utrudniając przy tym życie mieszkańcom. Fot. Archiwum
03.01.2018

Najlepiej podjechać pod drzwi

– Rodzice podwożą dzieci i zostawiają samochody po obu stronach drogi. I nie obchodzi ich, że utrudniają życie tym, którzy tu mieszkają – denerwują się mieszkańcy jednej z bocznych odnóg ul. Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach.

Chodzi o rodziców, którzy przywożą dzieci do działającego tam centrum językowego. Konkretnie o godziny popołudniowe. – Samochody stoją po obu stronach drogi. Zostaje wąski przejazd na jedno auto. Teraz, kiedy nawierzchnia jest śliska, o stłuczkę nietrudno. Do tego przy wyjeździe na…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.