•  Zwycięzcy piłkarskich zmagań strażaków - OSP Połomia.
     Zwycięzcy piłkarskich zmagań strażaków - OSP Połomia. Zdjęcia: Tomasz Karmański/Tarnogórskie 998-112
07.01.2019

Najlepsi piłkarze-strażacy z Połomi

Drużyna OSP Połomia triumfowała w I Turnieju Piłki Nożnej Strażaków, który 5 stycznia odbył się na hali sportowej w Krupskim Młynie. 8 drużyn z ochotniczych straży pożarnych z terenu Tworoga oraz Krupskiego Młyna rywalizowało o puchar komendanta gminnego ZOSP w Tworogu.

Drużyny podzielono na dwie grupy. Pojedynków było w sumie 16, każdy z nich trwał 16 minut. Zawody otworzył komendant gminny OSP Joachim Soll, który kilka razy miał też okazję sprawdzić się w roli bramkarza OSP Koty. W półfinałach mecz między OSP Wojska a OSP Tworóg zakończył się remisem 2:2. O wygranej przesądziły rzuty karne, wygrane przez Wojskę 3:2. W drugim pojedynku OSP Połomia zwyciężyła 2:0 OSP Potępę.

III miejsce zajęła OSP Potępa wygrywając 3:0 z OSP Tworóg. Z kolei zwycięzcami turnieju okazał się zespół OSP Połomia. W zaciętym finale pokonał 2:1 Wojskę. Na dalszych miejscach uplasowały się kolejno: OSP Tworóg, OSP Krupski Młyn, OSP Świniowice, OSP Boruszowice-Hanusek i OSP Koty, wyróżnione pucharem posłanki PiS Barbary Dziuk za grę fair play.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.