•  
      Fot. www.krzysztofturzanski.pl
06.04.2018

Najpierw remont, potem podpalenie

Wczoraj, 5 kwietnia w Piekarach Śląskich wybuchł pożar świeżo wyremontowanego dawnego “ogniska muzycznego” przy Miejskim Domu Kultury. Do wymiany są niedawno wstawione okna i drzwi, naprawy wymaga też elewacja. Wszystko wskazuje na to, że ktoś zrobił to celowo.

Paliło się w jednym z pomieszczeń, gdzie leżały pozostałości po remoncie m.in. styropian. Na miejscu były trzy jednostki straży pożarnej z Piekar Śląskich i OSP Dąbrówka Wielka. Strażacy podejrzewają podpalenie. Ustaleniem szczegółów i znalezieniem sprawcy zajmie się policja, która zabezpieczyła też nagranie z monitoringu, który jest zainstalowany na parkingu MDK-u. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.