•  
      Fot. Jacek Tarski
11.09.2019

Nakło-Chechło, sezon raczej pod kreską

Przedsiębiorcy znad zalewu Nakło-Chechło nie chwalą tegorocznego sezonu. Mówią, że nawet jeśli do interesu nie dołożą, wyjdą najwyżej na zero.

Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Pierwszy to pogoda. Przepiękny, upalny czerwiec to w naszej tradycji jeszcze nie sezon. A więc i turystów oraz wypoczywających nad zalewem było mniej, niż można się było spodziewać. Poza tym, jak twierdzą niektórzy właściciele wypożyczalni,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2019 z 10.09.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.