11.01.2020

Napad na stację paliw w Krupskim Młynie

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Krupskim Młynie. Scenariusz był podobny do tego, co działo się w grudniu na stacji paliw w Kaletach.

W Krupskim Młynie zamaskowany mężczyzna zastraszył pracownika stacji przedmiotem przypominającym broń i ukradł gotówkę. Trwają poszukiwania sprawcy.

Podobna sytuacja miała miejsce 22 grudnia na stacji paliw w Kaletach. Tam również napastnik miał przedmiot przypominający broń. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.