11.02.2019

Narkotyki schował w skarpetce

W sobotę w Lasowicach w ręce policjantów wpadł 35-latek z amfetaminą.

Policjanci na ul. I. Siwca zauważyli dwóch mężczyzn. - Jeden z nich miał już wcześniej kontakt z policją i wtedy w grę wchodziły narkotyki. Policjanci wylegitymowali mężczyzn – informuje sierż. szt. Jacek Mężyk, rzecznik tarnogórskiej policji.

Jeden z nich, 35-latek z Tarnowskich Gór, przyznał się, że ma ze sobą narkotyki. Dwa woreczki z białym proszkiem wyciągnął… ze skarpetki. Po przebadaniu okazało się że jest to amfetamina. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.