29.11.2017

Nastolatek na gigancie

Tarnogórscy policjanci odnaleźli nastolatka z Rudy Śląskiej, który uciekł z domu i przez 6 dni jeździł autobusami po Śląsku.

W poniedziałek w nocy mundurowi odebrali zgłoszenie kierowcy autobusu jadącego ostatnim kursem z Bytomia do Tarnowskich Gór. Powiedział, że zauważył nastolatka, który od dłuższego czasu jedzie w tą i z powrotem i nie wysiada na żadnym przystanku. Gdy policjanci weszli do autobusu, chłopak spał na siedzeniu. Okazało się, że to 13-latek, który sześć dni wcześniej uciekł z domu w Rudzie Śląskiej. Powiedział policjantom, że w tym czasie jeździł autobusami po całym Śląsku. Nastolatka odwieziono do domu, do rodziców.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.