•  Natalia Szymczyk z trenerem Marianem Michalskim.
     Natalia Szymczyk z trenerem Marianem Michalskim. Fot. Archiwum MKS
07.12.2017

Natalie z sukcesami

Natalia Szymczyk, zawodniczka MKS Skarbek Tarnowskie Góry, doskonale zaprezentowała się na II Grand Prix Kadetów w tenisie stołowym. Sukcesem w tej dyscyplinie może się też pochwalić Natalia Młynek.

W Grand Prix Natalia Szymczyk po odniesieniu 6 zwycięstw dopiero w półfinale przegrała z najlepszą w Polsce zawodniczką w tej kategorii Elżbietą Kwiatkowską (Rokita Brzeg Dolny). – Po dwóch turniejach ogólnopolskich Natalia jest czwarta w rankingu najlepszych kadetek i prawdopodobnie zostanie powołana do kadry narodowej w przyszłym roku. To olbrzymie wyróżnienie dla tej ambitnej i uzdolnionej dziewczyny – podkreśla trener Skarbka Marian Michalski.

Z kolei na II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów w Jastrzębiu-Zdroju, który odbył się 3 grudnia, bardzo dobrze zagrała Natalia Młynek, która wywalczyła III miejsce wśród konkurentek z I i II ligi tenisa stołowego.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.