10.02.2020

​Nauczycielom po kieszeni

Wymóg prawa, czy szukanie oszczędności kosztem nauczycieli? W Tarnowskich Górach zmienił się regulamin ich wynagradzania. Wygląda na to, że pedagodzy mocno dostaną po kieszeni.

Nastroje wśród nauczycieli szkół, dla których organem prowadzącym jest miasto Tarnowskie Góry dalekie są od choćby obojętnych. Wszystko to z powodu zmian, jakie od 1 lutego wprowadzone zostały przez regulamin wynagradzania nauczycieli, uchwalony przez Radę Miejską w Tarnowskich Górach na sesji w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.