•  
      Fot. Tarnogórskie 998-112, nadesłane przez czytelnika
14.02.2020

Nie było kontaktu z lokatorem, interweniowali mundurowi

Wczoraj wieczorem służby ratunkowe odebrały zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca ul. Okrzei w Tarnowskich Górach. Powiadomił, że od ponad tygodnia nie ma kontaktu z sąsiadem.

Mieszkaniec powiedział, że od tygodnia w mieszkaniu schorowanego, 53-letniego sąsiada są uchylone okna, ale nie można się z nim skontaktować. Policjanci poprosili o pomoc strażaków, ci wjechali drabiną pod uchylone okno i zauważyli, że mężczyzna siedzi na fotelu. Zapewniał, że wszystko jest w porządku. Jednak ratownicy medyczni zdecydowali o zabraniu go do szpitala na obserwację. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.