•  Program podnoszący kwalifikacje skierowany jest do osób bezrobotnych, po 29. roku życia, posiadających maksymalnie wykształcenie średnie.
     Program podnoszący kwalifikacje skierowany jest do osób bezrobotnych, po 29. roku życia, posiadających maksymalnie wykształcenie średnie. Fot. Archiwum
11.03.2018

Nie chcą się dokształcać, nawet za 1000 zł stypendium

Mogą otrzymać 1000 zł, zwrot kosztów dojazdu, darmowy kurs i egzamin. Mimo to nie ma chętnych. Inkubator Przedsiębiorczości organizuje za pieniądze z UE kursy dla bezrobotnych. Przy braku chętnych będzie zmuszony je oddać.

Tarnogórski inkubator przedsiębiorczości od roku organizuje kursy, mające podnieść kwalifikacje zawodowe osób bezrobotnych. Na ten cel otrzymał pół miliona złotych z Unii Europejskiej. Program kończy się w lipcu. Pieniądze jeszcze są, jednak chętnych brakuje. Jeśli się nie zgłoszą, środki, które można…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.