•  
      Fot. Archiwum UM, FB "NIE dla strzelnicy"
05.12.2019

Nie chcą strzelnicy na Szkale

Część mieszkańców Radzionkowa zdecydowanie sprzeciwia się budowie strzelnicy na Szkale. Mówią, że nie chcą spacerować w hałasie wystrzałów z broni.

Jeszcze w listopadzie w CK "Karolinka" miasto zorganizowało spotkanie w sprawie przyszłości Szkały. Ma tam powstać ośrodek sportów ekstremalnych, w tym na przykład trasy do biegów z terenowymi przeszkodami typu runmagedon i do rowerowego downhilla. Poza tym miejsce nadal służyłoby…


Artykuł ukazał się w GWARKU 49/2019 z 10.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.