05.08.2017

Nie klęknął naród przed posłem

Walenty Kwiczoł, szwagier Jądrusia Pyzdry, kiedy miał coś ważnego do powiedzenia, zaczynał kwestię od słów “cosik mi sie widzi”. I oto, idąc w ślady nieodżałowanej pamięci zbója, zastępcy harnasia Janosika, rzeknę i ja.

Cosik mi się widzi, że list, jaki prezydent Duda Andrzej wystosował do Czecha Arkadiusza, burmistrza Tarnowskich Gór, nie za bardzo pasuje do obrazu, jaki przez pewien czas malowała tarnogórska posłanka do Sejmu, Dziuk Barbara. Oto bowiem prezydent nie wspomina w liście…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 31 z 08.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.