•  
  •   Fot. Martyna John
  18.03.2019

  Nie podnoście nam temperatury

  Takim hasztagiem posługiwali się organizatorzy Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, który 15 marca odbył się w wielu miastach na całym świecie, także w Tarnowskich Górach.

  Młodzież szkół podstawowych i średnich, wśród których najwięcej było uczniów II LO im. S. Staszica, zebrała się na rynku w samo południe. Protestowała przeciwko zmianom klimatycznym. Organizatorami akcji byli radny Robert Mrozek i uczennica "Staszica" Anna Werszner. Zainspirowała ich młoda…


  Artykuł ukazał się w GWARKU 12/2019 z 19.03.2019

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.