•  Od lewej zastępca dyrektora Śląskiego OW NFZ Ewa Kabza, poseł Barbara Dziuk, prezes szpitala Izabela Paprotna.
     Od lewej zastępca dyrektora Śląskiego OW NFZ Ewa Kabza, poseł Barbara Dziuk, prezes szpitala Izabela Paprotna. Fot. Hanna Kampa
02.12.2017

Nie przypominam sobie tych milionów

Tarnogórski szpital powiatowy złożył do funduszu zdrowia wniosek o możliwość prowadzenia pododdziału udarowego, który byłby finansowany z pieniędzy publicznych. NFZ twierdzi, że już kolejnego dnia po jego otrzymaniu skierował pismo do ministra, by przyspieszyć procedurę utworzenia oddziału.

W ubiegłym tygodniu, 29 listopada w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach odbyła się konferencja z udziałem poseł PiS Barbary Dziuk, zastępcy dyrektora Śląskiego OW NFZ Ewy Kabzy oraz prezes szpitala Izabeli Paprotnej.

Prezes Kabza zapewniała, że fundusz widzi potrzebę utworzenia pododdziału…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.