•  Ewa Król-Praska.
     Ewa Król-Praska. Fot. Archiwum prywatne
23.01.2020

Nie umiem sobie wyobrazić dnia bez bólu. Tarnogórzanka zbiera na operację

Szacuje się, że na endometriozę może cierpieć nawet 2 miliony kobiet w Polsce. Choroba jest bardzo bolesna i nieprzyjemna. Niestety, jej objawy wciąż są przez lekarzy lekceważone, a leczenie jest trudne i kosztowne. Dla kobiet jedynym ratunkiem są specjalistyczne zabiegi. W internecie trwa zbiórka na operację tarnogórzanki Ewy Król-Praskiej, która od lat zmaga się z endometriozą.

Zbiórkę zorganizowała na portalu pomagam.pl siostra tarnogórzanki. "Kim jest Ewa? To bardzo utalentowana i utytułowana makijażystka z wieloma sukcesami na swoim koncie. Jej kariera dopiero nabiera rozpędu – jednak jej zawodowe plany w bardzo dużym stopniu są uzależnione od stanu zdrowia. Ewa od…


Artykuł ukazał się w GWARKU 4/2020 z 28.01.2020

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.