13.02.2018

Nie wadzić biznesowi!

Budowanie mieszkań na wynajem nie było u nas nigdy zbyt popularne. Nigdy, to znaczy w ciągu ostatnich około 30 lat, bo jak było wcześniej, nie bardzo wiem. Pamiętam tylko, że za nieboszczki komuny mieszkanie się “dostawało” na bliżej mi nieznanych zasadach. Były jakieś książeczki, na których szporowało się wkład, potem ktoś to jakoś przeliczał... Nieważne. Ważne jest to, że jak to wszystko runęło wraz z całą gospodarką planową, to głód mieszkań się zrobił okropny, co nota bene trwa po dziś dzień, no, może w trochę mniej jaskrawy sposób.

Kto ma kasę, wiadomo, mieszkanie kupi. Kto nie ma, musi wynająć. W sumie fajna sprawa ten wynajem, nie wiąże człowieka z miejscem, nie zadłuża itd. Problem tylko w tym, że na wynajem wciąż się u nas za…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2018 z 13.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.