•  W najstarszej kategorii wiekowej w grupie solistów wygrała Gabriela Plaza z SP nr 8.
     W najstarszej kategorii wiekowej w grupie solistów wygrała Gabriela Plaza z SP nr 8. Fot. Jarosław Myśliwski
12.06.2019

Nie zapominają o papieżu

“Szukałeś nas… Jesteśmy” to tytuł konkursu papieskiego organizowanego w Tarnowskich Górach. W tym roku odbył się po raz 14.

Konkursową galę, przygotowaną przez Szkołę Podstawową nr 9, zorganizowano w czwartek w Tarnogórskim Centrum Kultury. Nie tylko ogłoszono wyniki, wręczono nagrody, ale także był czas na prezentację finalistów. – Jestem pod wrażeniem i to nie jest tylko grzecznościowa…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2019 z 11.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.